Choď na obsah Choď na menu
 


Vášnivé Vianoce: Tipy na darčeky podľa znamení horoskopu

Tipy na darčeky pre vášnivé Vianoce
Ako prežiť vzrušujúce a vášnivé Vianoce vo dvojici? Ako rozpáliť partnera vhodne vybratým darčekom? Poradíme vám, ako vybrať najvhodnejší darček podľa znamení horoskopu.

 

  Pre vášnivého BARANA pripravte prekvapenie vo forme víkendového pobytu niekde v kúpeľnom mestečku. Dobré jedlo, wellness, masáže, romantika pri sviečkach, sauna, vírivka a predovšetkým vášnivé milovanie.
     
  BÝK má zmysel pre tvorivú prácu a kreatívny prístup k všetkému s čím sa stretne. Venujte mu preto kurz zameraný na rozvoj tvorivosti.
     
  Mentálne obratného BLÍŽENCA potešíte knihou, filmom podľa jeho gusta.
     
  Pyšného LEVA určite obdarujte značkovým kvalitným parfumom, ktorý by istotne pohladil jeho zmysel pre luxus a krásu.
     
  Pre PANNU pripravte veľkolepé gesto – pozvanie do luxusnej reštaurácie, s prvotriednou obsluhou, kvalitným vínom, chutným jedlom. A k tomu pravdaže luxusný darček – kašmírový šál, značkové pero či šperk.
     
  Váhavú VAHU určite prekvapíte výletom do exotickej krajiny s presným itinerárom cesty. A prísľubom horúcich nocí.
     
  Citlivému a žiarlivému ŠKORPIÓNOVI podarujte niečo, čím by ste mu dokázali svoju lásku a vernosť. Volila by som romantickú večeru pri svetle sviečok doplnenú krásne originálnym darčekom – šperkom vo forme kompasu – aby vedel že ja som jeho prístavom- majákom v rozbúrenom mori.
     
  STRELEC určite ocení noc plnú tanca – odviazanej zábavy – vynikajúcej hudby v štýle hollywoodskej zlatej mládeže. Takže letenka do väčšej európskej metropoly - noc v prvotriednom hoteli – oblečenie v štýle glamour – honosná večera – tanec až do rána... Na tento darček určite nezabudne – hlavne ak ho okoreníte nebezpečnými milostnými hrami priamo na mieste činu.
     
  Pri spiatočníkovi RAKOVI voľte heslo: menej je viac. Stavte na mužskú klasiku a miláčika prekvapte únosom na zápas Ligy Majstrov. Pravdaže, len na jeho srdcové mužstvo. Ktorý muž odolá...
     
  RYBA – voda. Prekvapte ho niečím nečakaným. Žiadna voda - ale vzduch. Výlet balónom – či zoskok padákom – alebo vyhliadkový let.
     
  VODNÁR – to je ľahká voľba. Deň stvorený na zvádzanie v štýle eroticky ladených SMS – šteklivých odkazov – šteklením fantázie. A pozvanie na rande s „neznámou“ dámou v čiernom – flirt – a koniec v tóne You Can Leave Your Hat On od Joe Cockera. Kto si nepamätá Mikiho Rourka a Kim má smolu.
     
  KOZOROŽEC je človek s veľkou fantáziou intuíciou a umeleckými vlohami. Tu preto voľte kvalitný koncert, ktorý ho istotne poteší. Možno zvoliť aj návštevu opery či divadla.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.