Choď na obsah Choď na menu
 


High school musical je film o láske v hudobnom prevedení...V podstate sa dá nazvať aj muzikál z moderným-romantickým podkladom.

1.

(Upozorňujem nepoznajú sa): Sú Vianoce,Vianočné prázdniny a Silvester. Je hotel do ktorého. chodia osláviť Vianoce a Silvester mnohé rodiny. Príde tam taktiež jedna rodina(mama,otec,syn) a ďalšia rodina(mama,dcéra).
Na Nový rok idú a z jednej aj z druhej rodiny rodičia na párty a deti posielajú na detskú párty. Ona si tam otvorí knižku a on iba tak sedí. Moderátor vyberá s publika dvoch mladých na spievanie a svetlo zasvieti práve na nich. Idú na pódium, spievajú a po spievaní si vymenia tel.čísla a každý ide svojou cestou.

Ona-Gabriella sa presťahuje s rodičmi a ide(netušiac) na tú istú školu ako on-Troy.Tam sa rozprávajú až sa nechcenou náhodou dostanú na muzikál kde spolu spievajú. No nieje to také ľahké lebo im to znemožňujú dvaja súrodenci ktorím to miesto v spievaní "vyfúkli".

2.

Je leto a Sharpay s jej bratom Ryanom idú "domov" do hotela. Hotel patrí ich rodičom. Sharpay chce Troya, tak prikáže zamestnancovi aby za každú cenu zamestnal Troya v hoteli. Troy súhlasí, ale za podmienku tam chce mať aj Gabriellu a celý tím Tigrov s pár ľudmi "vedeckého" krúžka. Sharpay nakričí na zamestnanca, že mal zamestnať iba Troya a povie mu, že keď sa vyskytne príležitosť nech ostatných vyhodí.Potom sa vyskytne pár sitácii keď ten zamestnanec chce vyhodiť Gabriellu. Troya povýšia a on sa prestane kamošiť s Tigrami. Gabriella odíde z hotela. Troy sa uvedomí a znovu je s tigrami. Medzi časom má byť spevácky turnaj na ktorom sa majú zúčastniť aj tigri a ostatní. Sharpay to zakáže a donúti Troya aby s ňou spieval. No jej brat Ryan sa na ňu naštve a pripraví na ňu "léčku". Nakoniec sa to zvrtne a zrazu sa na vystúpení namiesto Sharpay zjaví Gabriella a znovu spolu chodia.

 

Zábery z filmu:

 

http://www.jimhillmedia.com/mb/images/upload/High-School-Musical-6-web.jpg

http://static.zoovy.com/img/elvistech/W560-H372-Bffffff/high_school_musical.jpg

 

http://www.daemonstv.com/images/high_school_musical2a.jpg

http://nd.blog.cz/e/everythingornothing.blog.cz/obrazky/14035553.jpg

http://riawibisono.files.wordpress.com/2007/09/high-school-musical-2-55.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.