Choď na obsah Choď na menu
 


10 krásavíc prichytených v bikinách: Zvoľte si kráľovnú pláže!

 

Celebrity v bikinách
22.05.2009 18:00
LOS ANGELES - Sú známe ako dokonalé bábiky v šialene drahých róbach, ktoré dokonale odrážajú svetlo reflektorov. Bez šiat a zásahu profesionálnych štylistov sa z nich však stávajú priam nebezpečné sexice - hollywoodske krásky majú totiž čo ukázať aj bez retuše!
  

Hriešne príťažlivá herečka Carmen Electra (37) sa americkým sexsymbolom nestala vôbec náhodou. V rokoch 1997 - 1998 sa totiž v červených plavkách promenádovala po pláži aj v kultovom seriáli Pobrežná hliadka, vďaka ktorému si jej dokonalé krivky fanúšikovia mohli pravidelne obzerať na televíznych obrazovkách.
Prostredníctvom filmových kamier sa v bikinách predviedla aj čokoládová herečka Halle Berry (42). Takto vyzbrojená objemným hrudníkom a ostrou dýkou sa blysla v "bondovke" Dnes neumieraj.
Nádhernou postavičkou sa na pláži môže popýšiť brazílska modelka Alessandra Ambrosio (28). Hoci je závislá od čokolády, ktorú si bez najmenších výčitiek dopraje každý deň, prebytočné kalórie vraj pravidelne spaľuje tancovaním samby.
Vyšportované telo patrí aj herečke Jessice Biel (27). Tá ani na dovolenke nepatrí medzi leňochov a namiesto vyvaľovania sa na slnku radšej vezme do rúk raketu.

Na romantiku pri mori nedá dopustiť mladá herecká hviezda Vanessa Hudgens (20). V trojuholníkových pásikavých bikinách a s kvetom vo vlasoch vyzerá skutočne na zahryznutie.

Bronzová pokožka zaručene pristane pôvabnej blondínke Ashley Tisdale (23), ktorá sa rovnako ako Vanessa Hudgens zviditeľnila vďaka tínedžerskej snímke High School Musical. Krivky v bikinách už stihla odhaliť na obálke magazínu Shape.
Zvláštny vkus na plážovú módu má speváčka Rihanna (21). Ktovie, koľko času venovala výberu tejto neobvyklej farebnej kombinácie.
Láskou k opaľovaniu sa netají ani tmavovlasá sexica Kim Kardashian (28). Na poslednej dovolenke v Mexiku to však so slnením poriadne prehnala a jej imidž už vyvolal nejeden škodoradostný úškrn.
Pomerne často sa prímorským radovánkam oddáva aj hotelová dedička Paris Hilton (28), ktorá už na pláž nemusí ťahať svoju sestru Nicky. Celkom dobrovoľne sa k nej totiž pridá jej čerstvý úlovok Doug.

Medzi neprehliadnuteľné krásavice na pláži patrí takisto herečka Tara Reid (32). Zdá sa vám jej postava nápadne dokonalá? Oči vás neklamú - Tara si nechala zväčšiť prsia a podstúpila liposukciu.

Michelle Obamová sa dostala medzi stovku najkrajších ľudí

 

30.04.2009 07:10
LOS ANGELES – Prvá dáma Spojených štátov Michelle Obamová sa dostala medzi ročný výber „najkrajších ľudí“ časopisu People. Napísala o tom v stredu agentúra AFP.

 

Sebadôveru, ktorá ju obklopuje, vysvetľuje nasledovne: „Mala som vedľa seba otca a brata, ktorí si mysleli, že som krásna a dávali mi to najavo.“ Štyridsaťpäťročná Obamová to povedala týždenníku People, ktorý sa venuje životu celebrít.

Michelle Obamová sa o túto poctu delí so stovkou žien a mužov. Patria sem aj herečky Halle Berryová, Angelina Jolieová, či Freida Pintová z oscarového filmu Milionár z chatrče. Ďalej napríklad country speváčka Taylor Swiftová alebo Christina Applegateová, ktorá sa vlani vyliečila z rakoviny prsníka. Práve snímka Applegateovej je na titulnej strane aktuálneho vydania časopisu.

Medzi mužmi týždenník People vybral mladého hollywoodskeho lámača dievčenských sŕdc – Američana Zaca Efrona, hviezdu z High school musical a Brita Roberta Pattinsona, ktorý si svoju priazeň u dievčat získal svojou rolou upíra vo filme Súmrak.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.