Choď na obsah Choď na menu
 


30.03.2009 17:30

LOS ANGELES - Ďalší ročník odovzdávania cien na základe detských hlasovaní úspešne prebehol. Veľkolepá akcia Kids Choice Awards nie je síce odovzdávanie Oskarov, no celebrity si to vychutnávajú ešte oveľa viac. Rituálom sprevádzajúcim vyhlasovanie je totiž polievanie nominantov zeleným slizom.

 

Herečka Megan Fox (22) opäť všetkým dokázala, že v každom oblečení vyzerá jednoducho fantasticky. Na akciu dorazila sama bez pánskeho doprovodu. Fámy o problémoch v jej vzťahu budú zrejme pravdivé.
Skutočnou hviezdou večera sa stala mladučká speváčka a herečka Miley Cyrus (16). Srdcia detských divákov dobila vďaka obľúbenému televíznemu seriálu Hannah Montana, v ktorom hrá hlavnú úlohu.
Medzi vychytenými detskými talentami nemohla rozhodne chýbať ani sympatická dvojka Vanessa Hudgens (20) a Zac Efron (21). Mladí herci tínedžerskej trilógie High School Musical sa v súčasnosti tešia veľkej sláve.
Z ostrieľanejších osobností sa na akcii objavila aj stále perfektne vyzerajúca Cameron Diaz (36). Minulý rok sa táto blondínka s očarujúcim úsmevom stala výhercom detskej ankety: „Na ktorú osobnosť by ste sa chceli najviac podobať?“
K nádejným vychádzajúcim hviezdam sa zaradila aj očarujúca tmavovláska Demi Lovato (16). Okrem speváckej tvorby sa objavila aj v mnohých seriáloch. Najväčší úspech však zožala vďaka role vo filme Camp Rock.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.